26 листопада 2015 року відбувся міжрегіональний науково-методичний вебінар «Психолого-педагогічні умови розвитку обдарованих дітей в освітньому просторі»

26 листопада 2015 року відбувся міжрегіональний науково-методичний вебінар «Психолого-педагогічні умови розвитку обдарованих дітей в освітньому просторі» (Миколаївський ОІППО, РЦІОД НАПН України - Рівненський ОІППО, РЦІОД НАПН України – Івано-Франківський ОІППО, РЦІОД НАПН України ).

Вебінар проводився з використанням системи відеоконференцій   веб-порталу «Інститут обдарованої дитини НАПНУ».

На вебінарі було розкрито такі питання:

-         Організація роботи з обдарованими учнями: управлінський аспект.

-         Розвиток мотивації до навчання обдарованих дітей в сучасному інформаційному суспільстві.

-         Використання інноваційних ІКТ-технологій  в навчально-виховному процесі для підвищення якості навчання обдарованих дітей.

-         Проблеми педагогічного впливу та взаємодії вчителя з учнями.

-         Психолого-педагогічні особливості діагностики загальних здібностей учнів та дітей.

-         Основні аспекти психологічного обстеження дітей дошкільного віку.

У заході взяли участь науково-педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, методисти науково-методичних установ Вознесенського, Арбузинського, Березнегуватського, Казанківського, Миколаївського, Первомайського районів, працівники управління освіти Первомайської міської ради, психологи та педагоги Миколаївської СЗОШ № 22, Казанківської гуманітарної гімназії, Казанківської ЗОШ № 1.

Матеріали Інституту обдарованої дитини НАПН України

Детальна інформація: http://biblos.iod.gov.ua/catalog.php?cat_id=15

Комплекс Універсал 4 online

Діагностично-проектуючий комплекс (ДПК) «Універсал 4 online» – це комп’ютерний комплекс (програма), розроблений на основі інноваційних освітніх психолого-педагогічних технологій, що створені на засадах проектування особистісного розвитку учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Діагностично-проектуючий комплекс функціонує на основі восьми взаємозалежних і взаємодоповнюючих психолого-педагогічних технологій, а саме: діагностика, аналіз, конструювання, програмування, моделювання, планування, творення, реалізація, що складають цілісну навчально-виховну систему загальноосвітнього навчального закладу.

Діагностично-проектуючий комплекс "Універсал 4 online" є інноваційною розробкою в галузі освіти. З комплексом працюють найкращі педагогічні колективи України. Як свідчать результати багаторічної праці, в цих закладах досягають високих результатів у розвитку особистості учнів, тому що навчально-виховний процес спрямованих на отримання реальних результатів, а не на процес.

За допомогою технологічних модулів "Діагностика", "Конструювання", "Програмування", "Моделювання", "Планування", "Творення", "Реалізація" педагоги створюють особистісно орієнтовані та особистісно розвивальні навчально-виховні проекти, численні шкільні та індивідуальні плани. Діяльність основана на результатах аналізу психолого-педагогічної діагностики, проблем учнів та їх потенційних можливостей. З цією метою розроблений технологічний модуль "Конструювання", в якому психологічна служба має можливість конструювати завдання освітнього закладу та задачі особистісного розвитку. Демонстраційні банки містять навчально-виховні та навчальні проекти, які можуть бути взяти за основу при проектуванні.

Детальна інформація: http://www.iod.gov.ua/news.php?readmore=225

Вкладення:
Скачати цей файл (Universal_Presentation(1).pdf)Universal_Presentation(1).pdf[ ]1993 Кб

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні творчі педагоги Миколаївщини! Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

 Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2014 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.