Інформація про заходи Інституту обдарованої дитини НАПН України у травні-червні 2013 року

Деталі у вкладених файлах, а також на сайті Інституту обдарованої дитини НАПН України за посиланнями в розділі «Заходи» http://iod.gov.ua/events.php

28 лютого 2013 року відбудеться семінар - практикум "Профілактика емоційного вигорання обдарованої дитини в процесі самореалізації"

28 лютого 2013 року на базі МОІППО відбудеться семінар-практикум "Профілактика емоційного вигорання обдарованої дитини в процесі самореалізації" для методистів РМК (ММК), що відповідаютьза роботу з обдарованими дітьми

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Лист_семінар.doc)Лист_семінар.doc[ ]198 Кб
Скачати цей файл (Наказ.doc)Наказ.doc[ ]37 Кб
Скачати цей файл (Програма_ДНЗ.doc)Програма_ДНЗ.doc[ ]2676 Кб

Відбулося третє засідання координаційної ради Миколаївського регіонального центру Інституту одарованої дитини НАПН України

25 вересня 2012 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося третє засідання координаційної ради Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України.

На порядок денний було винесено розгляд таких питань:

1. Про роботу обласної очно-дистанційної школи для обдарованої та здібної учнівської молоді «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини» у 2012/2013 навчальному році та Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України. Перспективи роботи на наступний навчальний рік.

2. Про початок навчального процесу в обласній очно-дистанційній школі для обдарованої та здібної учнівської молоді «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини» на платформі Moodle.

3. Про дозарахування учнів до обласної очно-дистанційної школи для обдарованої та здібної учнівської молоді «Інтелектуальний потенціал Миколаївщини».

У засіданні координаційної ради взяли участь 35 осіб.

Запрошуємо талановитих підлітків до "Майстерні успіху"

Ти юний та енергійний? У тебе безліч талантів, які ти прагнеш реалізувати? У тебе є заповітна мрія, яку  ти бажаєш  досягти? Хочеш зробити світ кращим?

Фонд братів Кличків допоможе тобі у цьому!

Літній табір «Майстерня успіху»  дає можливість розкрити ТВОЇ ТАЛАНТИ та реалізувати ТВОЮ МРІЮ!

Детальніше...

УВАГА!!! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ-ФЕСТИВАЛІ "ОБДАРОВАНІ ДІТИ УКРАЇНИ"

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України запрошує на V Всеукраїнську виставку-фестиваль «Обдаровані діти України», яку щорічно проводить до Міжнародного дня захисту дітей.

Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національного центру «Мала академія наук України», Київського палацу дітей і юнацтва.

Виставка-фестиваль відбудеться 18 травня 2012 року в м.Києві за адресою: Київський палац дітей та юнацтва (м.Київ, вул. Івана Мазепи, 13.).

Підготовлені документи надаються в Оргкомітет не пізніше 16 квітня 2012 року за допомогою on-line форми на сайті Інституту обдарованої дитини за адресою: http://iod.gov.ua

З метою створення банку даних учасників виставки-фестивалю від Миколаївської області, просимо до 16.04.12 подати на кафедру психології, педагогіки та менеджменту освіти МОІППО (каб. 7) інформацію за формою, що додається (на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.