Всеукраїнська науково-практична конференція (м.Кіровоград)

24 - 25 квітня 2012 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психолого-дидактичні засади формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності дітей», яка відбудеться у приміщенні Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського,за адресою: м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, 39/63, Україна, 25006.

Всеукраїнська науково-практична конференція (м.Кривий Ріг)

26 - 27 квітня 2012 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теорія і практика проектування авторських педагогічних систем», яка відбудеться у м. Кривий Ріг

Регіональний семінар (м.Львів)

18 квітня 2012 року Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у регіональному науково-практичному семінарі «Психолого-педагогічний супровід розвитку обдарованості особистості учня», який відбудеться у приміщенні Львівської спеціалізованої школи «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю за адресою: м. Львів, вул. Наукова, 60

Всеукраїнська конференція (м.Київ)

4 квітня 2012 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Теоретично-методичні засади дослідження динаміки структури інтелектуальних властивостей особистості обдарованих підлітків», яка відбудеться у м. Києві, на базі Інституту обдарованої дитини за адресою вул. Салютна 11а.

Вкладення:
Скачати цей файл (Konferen_4.04.2012.doc)Konferen_4.04.2012.doc[ ]57 Кб

18 травня 2012 року в м.Києві відбудеться V Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України»

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України запрошує на V Всеукраїнську виставку-фестиваль «Обдаровані діти України», яку щорічно проводить до Міжнародного дня захисту дітей.

Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Національного центру «Мала академія наук України», Київського палацу дітей і юнацтва.

Виставка-фестиваль відбудеться 18 травня 2012 року в м.Києві за адресою: Київський палац дітей та юнацтва (м.Київ, вул. Івана Мазепи, 13.).

З метою створення банку даних учасників виставки-фестивалю від Миколаївської області, просимо до 16.04.12 подати на кафедру психології, педагогіки та менеджменту освіти МОІППО (каб. 7) інформацію за формою, що додається (додаток). Інформацію необхідно надати в паперовому та електронному варіантах (на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

 

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.