28 листопада 2013 року на базі Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №6 в рамках обласного науково-практичного семінару відбувся круглий стіл «Робота з обдарованою дитиною з особливими потребами»

Специфіку роботи з обдарованою дитиною з особливими потребами висвітлили Пінюгіна К. О. та Білецька В. В., молодші наукові співробітники Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Технології педагогічної роботи з обдарованими дітьми з особливими потребами розкрила Сокуренко О. О., к.п.н., доцент, завідувач Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України, доцент кафедри психології, педагогіки та менеджменту освіти МОІППО.

У ході роботи круглого столу Сєднєва В. О., методист лабораторії менеджменту освіти МОІППО розкрила питання «Педагогіка життєтворчості: орієнтири для ХХІ століття».

Учасники мали змогу ознайомитися з досвідом педагогічної роботи вихователів і вчителів Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 6 Миколаївської обласної ради. Вихователі провели творчі заняття на тему:

  • «Поробки з пуха» (Вавелюк В. П.);
  • «Осінні мотиви» (Павленко Д. Г.);
  • «Вивчаємо й творимо» (Перва Н. М. ).

У заході взяли участь методисти РМК (ММК), відповідальні за роботу з обдарованою молоддю.

Учасники круглого столу відзначили актуальність і практичну значущість розглянутих питань.

28 листопада 2013 року відбудеться обласний круглий стіл «Робота з обдарованою дитиною з особливими потребами»

З метою створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки щодо розвитку творчого потенціалу та самореалізації 28 листопада 2013 року на базі Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 6 Миколаївської обласної ради відбудеться обласний круглий стіл «Робота з обдарованою дитиною з особливими потребами».

 

Детальніше...

Круглий стіл «Психолого-педагогічні умови розвитку обдарованої особистості в освітньому процесі»

24 вересня 2013 року в рамках обласної науково-практичної конференції «Педагогічна скарбниця обдарованості: від В. О. Сухомлинського до сучасних науковців і вчителів» відбувся круглий стіл «Психолого-педагогічні умови розвитку обдарованої особистості в освітньому процесі».

Детальніше...

Круглий стіл «Інтелектуальному майбутньому країни наша увага та підтримка»

22 травня 2013 року в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за участю Іванцової Наталі Борисівни, заступника голови облдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань, у рамках тижня науки, який проводиться щорічно, відбувся круглий стіл «Інтелектуальному майбутньому країни наша увага та підтримка» (модератор – Старєва А. М., директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти), під час якого було висвітлено:

  • результати роботи педагогічного активу області з обдарованою учнівською молоддю (учнями обласної очно-дистанційної школи «Інтелектуальний резерв Миколаївщини», переможцями ІІІ – IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін);
  • результати діяльності Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України;
  • умови оздоровлення переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад у Літній оздоровчій школі.

19 квітня 2013 року відбулось засідання круглого столу "Навчально-дослідницька діяльність та винахідництво учнів: мотивувати, навчити, підтримати"

На виконання обласної Цільової соціальної програми розвитку освіти Миколаївської області на 2011 – 2015 роки, відповідно до річних планів роботи Миколаївського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, із метою створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки щодо розвитку творчого потенціалу та самореалізації 19 квітня 2013 року на базі МОІППО відбулось засідання круглого столу «Навчально-дослідницька діяльність та винахідництво учнів: мотивувати, навчити, підтримати». У засіданні круглого столу взяли участь методисти РМК (ММК), відповідальні за роботу з обдарованою молоддю.

Детальніше...

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.