Підведено підсумки обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня», що проводився із 09 по 25 грудня 2015 року

Висловлюємо слова подяки всім учасникам обласного заочного конкурсу

«Від творчого вчителя – до обдарованого учня».

Учасники Конкурсу представили найбільш яскраві зразки власних творчих розробок щодо створення оптимальних умов для виявлення і підтримки обдарованих дітей і учнівської молоді. На Конкурс було подано 109 творчих робіт.

Слід відзначити активність педагогів міста Миколаєва (30 робіт), Снігурівського району (23 роботи) та міста Первомайська (11 робіт).

Переможці обласного заочного конкурсу

«Від творчого вчителя – до обдарованого учня»

 

1. Номінація «Проектування розвитку обдарованого дошкільника»

І місце:

-       Карлюга Аліна Володимирівна, вихователь Первомайського ДНЗ ясла-садок № 5 комбінованого типу «Золота рибка» Первомайської міської ради.

ІІ місце:

-       Березницька Олена Вікторівна, вихователь Первомайського ДНЗ ясла-садок № 30 «Краплинка» Первомайської міської ради.

-       Бобошко Наталія Миколаївна, вихователь Кривозерського ДНЗ ясла-садок № 4 «Казка» Кривоозерської селищної ради.

ІІІ місце:

-       Александрова Наталія Володимирівна, вихователь Снігурівського ДНЗ № 3 «Ромашка» Снігурівської районної ради.

-       Кобченко Оксана Анатоліївна, вихователь Снігурівського ДНЗ № 2 «Золотий ключик» Снігурівської районної ради.

-       Кравцова Світлана Петрівна, вихователь Первомайського ДНЗ ясла-садок № 24 «Гвоздичка» Первомайської міської ради.

2. Номінація «Виявлення і проектування розвитку обдарованого учня»

І місце:

-       Мишеніна Наталя Валентинівна, керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів Новобузької ЗОШ  І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.

ІІ місце:

-       Хорошок Оксана Валеріївна, вчитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 28 Миколаївської міської ради.

-       Кондрашова Ганна Петрівна, вчитель початкових класів Надбузької ЗОШ І–ІІ ступенів Миколаївської районної ради.

ІІІ місце:

-       Короткова Наталія Борисівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради.

-       Жадик Ольга Володимирівна, учитель англійської мови Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 49 Миколаївської міської ради; Дробишева Марина Віталіївна, практичний психолог Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 49 Миколаївської міської ради.

-       Богуш Ірина Сергіївна, директор Березнегуватської ЗОШ І–ІІ ступенів № 1 Березнегуватської районної ради.

3. Номінація «Соціалізація обдарованої дитини в закладі освіти: психологічний компонент»

І місце:

-       Чайковська Наталя Миколаївна, практичний психолог Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ місце:

-       Дрозд Ганна Володимирівна, практичний психолог Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.

ІІІ місце:

-       Бєлєнкова Ольга Миколаївна, практичний психолог Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.

4.Номінація «Система роботи з обдарованими учнями в навчально-виховному процесі школи»

І місце:

-       Снігурівська районна гімназія імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради (Пастухова Наталія Миколаївна, директор; Довбік Ірина Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи; Юзва Тетяна Миколаївна, заступник директора з науково-методичної роботи).

ІІ місце:

-       Кривоозерська ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 Кривоозерської районної ради (Караповська Ірина Василівна, директор; Караповська Олена Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи; Цибулько Олена Іванівна, заступник директора з виховної роботи; Максименко Світлана Сергіївна, педагог-організатор).

-       Єланецька ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради (Архіпова Тетяна Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи).

ІІІ місце:

-       Новоодеська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Новоодеської районної ради (Аніщенко Людмила Миколаївна, директор; Фоменкова Людмила Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи; Рябченко Лідія Никифорівна, практичний психолог).

-       Миколаївська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради (Сенюк Лілія Олексіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи).

-       Ольшанська ЗОШ І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради (Молчанова Світлана Вікторівна, директор; Карпенко Тетяна Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи).

5. Номінація «Система роботи вчителя з обдарованими учнями»

І місце:

-        Венгер Алла Олексіївна, учитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 44 Миколаївської міської ради.

ІІ місце:

-       Артюшенко Світлана Петрівна, учитель історії та правознавства Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 17 Миколаївської міської ради.

-       Чебаненко Валентина Валеріївна, учитель географії Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 44 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце:

-       Журавська Лілія Іванівна, учитель російської мови і зарубіжної літератури Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради.

-       Шкиряк Наталія Василівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури Новополтавської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новобузької районної ради.

-       Павлова Інна Миколаївна, керівник гуртка Арбузинського районного Будинку творчості школярів Арбузинської районної ради.

6. Номінація «Міжнародна співпраця в роботі з обдарованими учнями»

І місце:

-       Мечет Катерина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель англійської мови вищої категорії Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради; Первова Марина Марківна, завідувач кафедрою іноземної філології, учитель англійської мови вищої категорії Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ місце:

-       Петренко Оксана Петрівна, учитель німецької мови Южнаукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.

7. Номінація «Інноваційні технології в освіті обдарованих»

І місце:

-       Руденко Ольга Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради.

ІІ місце:

-       Кривова Галина Вікторівна, учитель зарубіжної літератури Великосербулівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.

-       Тоцька Олена Миколаївна, учитель англійської мови Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце:

-         Школьна Раїса Миколаївна, учитель фізики та астрономії Баратівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.

-         Міщук Ольга Степанівна, учитель біології та основ сільського господарства Євгенівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської районної ради.

-         Дудник Світлана Володимирівна, учитель зарубіжної літератури Солончаківського НВК «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Очаківської районної ради.

8.Номінація «Авторські програми з розробками занять для організації позакласної роботи з обдарованими учнями (гуртки, студії, факультативи, клуби за інтересами)»

І місце:

-       Гурова Ганна Миколаївна, учитель математики Рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Очаківської районної ради.

ІІ місце:

-       Травянко Ольга Василівна, учитель української мови та літератури Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради.

-       Василенко Ірина Анатоліївна, керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва.

ІІІ місце:

-       Бараболя Віктор Васильович, учитель фізичної культури Червоноукраїнської ЗОШ  І–ІІІ ступенів Березанської районної ради.

-       Крептюк Ірина Анатоліївна, керівник гуртка міської станції юних натуралістів м. Миколаєва.

-       Ганічева Ірина Борисівна, керівник гуртка Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради.

9.Номінація «Школа батьківства»

І місце:

-       Гурова Лариса Дмитрівна, учитель початкових класів Рівненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Очаківської районної ради.

ІІ місце:

-       Ільченко Аліса Ігорівна, вихователь Первомайського ДНЗ ясла-садок № 6 «Дзвіночок» Первомайської міської ради.

ІІІ місце:

-       Бабенко Світлана Леонідівна, класний керівник, вчитель російської мови та літератури Білоусівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вознесенської районної ради.

-       Методичне об’єднання класних керівників та вчителів початкових класів Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Кривоозерської районної ради.

-       Герасименко Тетяна Олександрівна, класний керівник Секретарської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради.

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.