Обдаровані дошкільники – від науки до практики

09-10 квітня 2015 року в м. Києві відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми діагностики та проектування розвитку обдарованості дошкільників».
Організатором заходу виступив Інститут обдарованої дитини НАПН України спільно з Інститутом психології НАПН України, Київським університетом імені Бориса Грінченка та ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Метою конференції було визначення теоретичних і методичних засад виявлення та проектування розвитку обдарованості дітей дошкільного віку.
У ході пленарних виступів учасники зібрання відзначали актуальність та високу соціально-економічну значущість проблеми виявлення та розвитку дитячої обдарованості й креативності, необхідність підтримки обдарованих дошкільників з боку держави, суспільства, наукових і освітніх закладів.

Обговоривши ключові проблеми, учасники конференції прийняли резолюцію, основна спрямованість якої у подальшій розробці та поширенні спеціалізованих діагностичних методик раннього виявлення різних видів здібностей дітей дошкільного віку з наступним моніторингом динаміки досягнень обдарованих дітей; створення програм соціальної підтримки обдарованих дітей, які зростають в різних соціальних умовах, проживають як в міській, так і в сільській місцевостях.

Учасники конференції закликають розглядати проблему раннього виявлення здібностей та обдарованості у період дошкільного дитинства як пріоритетне державне завдання, спрямоване на розвиток інтелектуального, творчого потенціалу України, її соціально-економічного, наукового, культурного рівня.

Детальна інформація: http://www.iod.gov.ua/infusions/archive_events/archive_events.php?events_id=98

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.